Община Хасково – Прессъобщение

site.btaОбщина Хасково: Волейбол

Община Хасково: Волейбол
Снимка: Пресцентър

В предпоследния ден на Общинските ученическите игри по волейбол станаха ясни шампионите в няколко възрастови групи.

На финала при момчета от 5-7 клас отборът на ОУ „Св. Иван Рилски“ победи с 2:0 СУ "Св. Паисий Хилендарски". Шампионската титла спечелиха момчетата от ОУ „Св. Иван Рилски“, а Милко Багдасаров от същото училище беше отличен с индивидуална награда за най-полезен състезател при момчетата 5-7 клас.

Във втората среща днес ЕГ "Проф. д-р Асен Златаров" победи служебно ФСГ "Атанас Буров" и спечели третото място при девойки 8-10 клас.

При юношите от 8-10 клас волейболистите на СУ "Св. Паисий Хилендарски" победиха с 2:0 ПГТАТ "Никола Вапцаров". Втори са СУ "Св. Паисий Хилендарски", третото място е за ПГТАТ "Никола Вапцаров".

При юношите 11-12 клас отборът на ПГДС "Цар Иван Асен ll" победи с 2:0 ЕГ "Проф. д-р Асен Златаров".

Утре са финалните срещи при момичета 5-7 клас,  девойки 8-10 клас и финалът при юноши 11-12 клас.