site.btaАТА: Чехия - Албания 1:1 в квалификациите за ЕВРО 2024

АТА: Чехия - Албания 1:1 в квалификациите за ЕВРО 2024
Снимка: АТА

Шутът на Недим Байрами през второто полувреме спаси Албания с ценно равенство 1:1 срещу Чехия в двубой от квалификациите за Евро 2024 от група Е, игран на стадион „Еден Арена“ в Прага снощи, предаде за БТА албанската агенция АТА.

Чехите бяха по-агресивни в началото на второто полувреме и първи поведоха в 56-ата минута от Черни, като голът бе потвърден, след като първоначално бе отменен поради засада.

Албания изравни само няколко минути по-късно в 66-ата минута след мощният шут отдалече на Недим Барджами.
Срещата Чехия срещу Албания завърши наравно 1:1.

Албания е на второ място със седем точки, с точка по-малко от лидера в група E Чехия, следвана от Полша на трето място с шест точки, Молдова с 5 точки и Фарьорските острови на последно място с една точка.

Албанската страна ще бъде домакин на Полша на стадион „Еър Албания“ за груповата фаза на евроквалификациите на 10 септември.

(Новина, избрана от албанската агенция АТА за публикуване от БТА съгласно договора за сътрудничество между агенциите)