site.btaСтояхме добре, но не се получи играта в атака, заяви треньорът на Берое Хосе Луис Ачиари след поражението срещу ЦСКА-София

снимка: кореспондент на БТА в Пловдив Боян Ботев

Изказвания след мача от деветия кръг в Първа лига между ЦСКА-София и Берое (1:0):

Хосе Луис Ачиари (треньор на Берое):

"Стояхме много добре. Не ни се получи много добре играта в атака, но имахме някои ситуации след почивката. През първото полувреме ЦСКА владееше топката, но нямаха този пас, който им трябваше. ЦСКА е много добър отбор с добър треньор. Бяхме ги проучили много добре и нямаха ефективността от предишния им двубоя.

Нямаме досега добър опит с ВАР, съдията е на 4 метра от ситуацията (за дузпа). Вижда я, обаче му се обаждат от ВАР, за да я преразгледа.

Отборът се представи на ниво. Но това е, че не успяваме да стигнем до една или три точки. Гледаме да играем мач за мач, изправихме срещу добри отбори като Локомотив Пловдив, ЦСКА, Лудогорец, но до момента нямаме тази ефективност към вратата, за да реализираме гол. Имахме положения, не трябва да разчитаме само на 1-2 играчи, това трябва да го подобрим за повече голове."

Към 10:14 на 27.09.2024 Новините от днес