site.btaГеорги Миланов записа асистенция при победа на Динамо Букурещ

Георги Миланов записа асистенция при победа на Динамо Букурещ
снимка: Dinamo Bucuresti

Българският полузащитник Георги Миланов направи асистенция при победата на Динамо Букурещ с 4:1 срещу Петролул Плоещ в мач от 2-рия кръг на румънската Суперлига.

Хаким Абдала и Каталин Кърджан дадоха аванс от два гола на столичани до 41-ата минута. След почивката Миланов асистира на Астрит Селмани да направи преднината класическа в 61-вата минута.

В 82-ата минута Валентин Тику върна един гол за Петролул, а в 86-ата Денис Политик оформи крайното 4:1.

За Динамо това е първа победа, след като допусна поражение от ЧФР Клуж на старта на шампионата с 2:3.

Към 13:30 на 22.07.2024 Новините от днес