site.btaФлорида се наложи над Ню Йорк Рейнджърс в продължението и изравни резултата във финала на Източната конференция на НХЛ

Снимка: AP Photo/Wilfredo Lee

Сам Райнхарт вкара гол при числено предимство на отбора си 1:12 минута след началото но продължението за успеха на Флорида Партнерс над Ню Йорк Рейнджърс, като резултатът във финала на Източната конференция вече е 2:2.

Петият мач ще се изиграе в Най Йорк, а Райнхарт осигури на тима си и шести домакински мач в събота.

Това бе осмото попадение на Райнхарт в плейофите, като шайбата мина над лявото рамо на вратаря Игор Шестьоркин.

Сам Бенет и Картър Верхеге отбеляза за Флорида по време на втора част, но Алекси Лафрениер изравни за Ню Йорк в третия период. Винсънт Трочек бе дал преднина за гостите през първата част. Адам Фокс и Артеми Панарин завършиха с по две асистенции за Рейнджърс. Бобровски спаси 21 удара за Флорида, а вратаря на гостите Шестьоркин - 37.

Към 13:19 на 23.07.2024 Новините от днес