site.btaТреньорът на Уелс Роб Пейдж: „Каква повече мотивация ви трябва от една победа за участие на четвъртия голям турнир“

снимка: АР, Alastair Grant

Селекционерът на Уелс Роб Пейдж каза, че отличната форма на неговия отбор у дома означава, че няма да се страхуват от домакинството на Полша за решителния си плейоф за Евро 2024 на „Кардиф Сити Стейдиъм“ във вторник.

Уелс, който победи Финландия с 4:1 в полуфинала на Лига А и се стреми да си осигури място на третото си поредно Евро. Те бяха елиминирани на осминафиналите в изданието през 2020 г.

„Казах на играчите преди по най-уважителния начин, че не ни интересува кой отбор е срещу нас. У дома мисля, че това са 20 от 23 мача без загуба. Не ни интересува кой идва да ни види.

Каква повече мотивация ви трябва от една победа за четвъртия голям турнир? Момчетата бяха невероятни през цялата седмица и във вторник ще бъдат готови за това“, каза Роб Пейдж.

Към 02:43 на 25.07.2024 Новините от днес