site.btaЦСКА допусна поражение срещу Берое 2016 във волейболното първенство за мъже

ЦСКА допусна поражение срещу Берое 2016 във волейболното първенство за мъже

ЦСКА загуби с 1:3 (25:21, 26:28, 21:25, 23:25) у дома срещу Берое 2016 в двубой от шампионата на България по волейбол за мъже.

Столичани спечелиха първата част с 25:21 и поведоха с 11:7 във втората, но след това допуснаха срив в играта си. Гостите от Стара Загора се възползваха. Ключът за крайния изход беше в развоя в края на втория гейм, при който ЦСКА изпусна инициативата и загуби с 26:28. Това оказа влияние върху остатъка от мача. "Червените" не успяха да намерят отново ритъма си и се стигна до успех за Берое 2016.

Страхиня Бързакович записа 24 точки за "армейците", които са на четвърто място във временното класиране.

Берое е на шеста позиция. Най-резултатен за победителите стана Руси Желев с 21 точки.

В неделя Черно море приема Пирин Разлог.