site.btaАслъхан Мехмедова спечели бронзов медал от турнира по бокс за Купа "Странджа"

Аслъхан Мехмедова спечели бронзов медал от турнира по бокс за Купа "Странджа"

Аслъхан Мехмедова се поздрави с бронзов медал от турнира по бокс за Купа "Странджа". Националката на България отстъпи в оспорвана среща с 1:4 съдийски гласа на силната представителка на Украйна Тетяна Довгал.

В категория до 60 килограма българката изигра добър мач и беше напълно равностойна на съперничката си, но това не стигна за победата.

България се поздрави с два финала и два бронзови медала при жените от 75-ото издание на Купа "Странджа".

В неделя за златото ще боксират Станимира Петрова (54 кг) и Светлана Каменова (57 кг), а на трето място се класира и Златислава Чуканова (50 кг).

Към 11:25 на 24.07.2024 Новините от днес