site.btaНю Йорк Айлендърс победи ЛА Кингс в продълженията в двубой от НХЛ

Ню Йорк Айлендърс победи ЛА Кингс в продълженията в двубой от НХЛ
снимка: АР, Bebeto Matthews

Жан-Габриел Паго вкара 13 секунди след старта на продължението, за донесе победата на Ню Йорк Айлъндърс с 3:2 над Лос Анджелис Кингс. Андерс Лий вкара два пъти в третата част и докара срещата до продължения. Вратарят Иля Сорокин направи 34 спасявания за Айлендърс.

Никита Кучеров, голмайсторът на НХЛ, отбеляза два гола, включително победния в продълженията при 3:12 минути от неговото начало, като донесе победата като гост на Тампа Бей с 4:3 над Сиатъл. Руснакът се отчете и с асистенция,  нтъни Сирели добави гол и асистенция, а Никълъс Пол също отбеляза за Тампа, докато стражът Андрей Василевски направи 26 спасявания.

Двата гола и асистенцията на Дейвид Пастрнак помогнаха на Бостън да спечели срещу Аризона с 5:3. Чарли Койл, Кевин Шатенкърк и Дантон Хайнен също отбелязаха за Бостън, който спечели четири от последните си пет мача и 10 поредни домакински срещи с Аризона в редовния сезон. Линус Улмарк направи 31 спасявания.

Марк Стоун беше един от четиримата играчи на Лас Вегас с гол и асистенция, а Лас Вегас се наложи над Далас с 6:1. Зак Уайтклауд, Пол Котър и Николас Рой с попадение и голов пас, докато Логан Томпсън спря 19.

Чарли Линдгрен направи 31 спасявания, а девет играчи на Вашингтон записаха точки при победата над Ню Йорк Рейнджърс с 4:0.

Към 16:21 на 26.07.2024 Новините от днес