site.btaСветлините на коледната елха в Търговище ще бъдат запалени на Никулден
![Светлините на коледната елха в Търговище ще бъдат запалени на Никулден](/upload/3460209/20231130_124446.jpg?l=1000)
![Светлините на коледната елха в Търговище ще бъдат запалени на Никулден](/upload/3460209/20231130_124446.jpg?l=1000&original=)
Светлините на коледната елха в Търговище ще грейнат на 6 декември, Никулден. Днес започна и монтирането на градска светлинна украса за коледно-новогодишните празници. В 17:00 ч. идната сряда, на сцената пред Община Търговище ще започне музикална програма. В нея ще участват възпитаници на музикална школа „Ню войсис“ с ръководител Десислава Станкова. След обратното броене до запалването на светлините на украсата, заря ще озари небето над Търговище.
/ЛРМ/
В допълнение
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимки
Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите
news.modal.header
news.modal.text