site.btaТреньорът на Копенхаген за пропуснатата дузпа на Ларсон: "Никой не го обвинява, защото това е част от играта"

снимка: АР

Старши треньорът на Копенхаген Якоб Нееструп говори за пропуснатата дузпа от нападателя Джордан Ларсон в края на мача от 3-ия кръг на груповата фаза на Шампионската лига срещу Манчестър Юнайтед (0:1).

26-годишният швед не успя да реализира наказателен удар в 90+7-ата минута на мача. Ударът от точката бе спасен от вратаря на Манчестър Юнайтед Андре Онана.

„Аз и всичките му съотбориници го подкрепихме след този епизод. Никой не го обвинява, защото това е част от играта. Надявам се, че в четвъртък, когато всички се върнат на тренировка, той отново ще има усмивка на лицето си. Или той, или Кевин Дикс трябваше да изпълнят дузпата. Дадох приоритет на свежи играчи, така че той пое ударите.

Всички знаем, че имахме възможност да вземем поне една точка. Това е много болезнено поражение“, каза Нееструп пред официалния сайт на датския клуб.

Ларсон играе за Копенхаген от януари тази година.

Към 14:32 на 26.07.2024 Новините от днес