site.btaНападателят на ЦСКА Матиас Фаетон даде асистенция при победа на националния тим на Гвадeлупа

Футболистът на ЦСКА - Матиас Фаетон имаше съществен принос за успеха на националния тим на Гваделупа над Сейнт Лусия с 2:0 в мач от Лигата на нациите на Конкакаф.

Фаетон даде асистенция за втория гол за тима на Гваделупа. Плумен откри резултата в 52-ата минута от дузпа. В 71-анта минута Плумен вкара своето второ попадение, което бе изработено от нападателя на ЦСКА.

Гваделупа е на първо място в Група "А" с 9 точки, а Сейнт Лусия е на втора позиция със същия актив.

Към 12:26 на 26.07.2024 Новините от днес