site.btaНазон с асистенция за Хаити при равенство срещу Суринам

Назон с асистенция за Хаити при равенство срещу Суринам
снимка: АП

Нападателят на ЦСКА Дюкенс Назон записа асистенция за попадението на Хаити при равенството 1:1 срещу домакина Суринам в мач от група В на Лигата на нациите в зона КОНКАКАФ.

Назон игра цял мач, а в 50-а минута чукна топката към Микаел Кантаве, който с мощен удар изравни за 1:1. Преди това Ридгесиано Хапс откри резултата за Суринам в 17-а минута.

Четвърт час преди края в игра за гостите влезе десният защитник Стефан Ламбес от Локомотив София, който замени голмайстора Кантаве.

Хаити е на 4-о място в група В на Лига А с 3 точки след три равенства в първите си три срещи с голова разлика 3:3.

Ямайка победи Гренада с 4:1 като гост и е лидер в групата със 7 точки.

Към 03:26 на 26.07.2024 Новините от днес