site.btaДанило Дончич след поражението на Локомотив София срещу ЦСКА-София: "Момчетата бяха разочаровани на почивката"

Изказвания след мача от 11-ия кръг в първенството на България по футбол между ЦСКА-София и Локомотив София (2:0):

Данило Дончич (старши треньор на Локомотив):
"Опитахме се да вземем нещо. Играхме добре в защита през първото полувреме, но ни вкараха нелеп първи гол. В края на първата част отново ни отбелязаха попадение и момчетата бяха разочаровани на почивката. ЦСКА има много силни халфове и нападатели.

Говорихме, че трябва да вкараме гол и да направим интересен мача. Имахме три чисти положения. Първото беше на Франса, а след него оставаха още 20 минути до края на мача.

Имаме проблеми в защита, получаваме нелепи голове. Опитваме се да намерим най-добрия начин да елиминираме тези грешки и да не допускаме такива попадения повече.

Ще опитаме да играем по-нападателно срещу Черно море. Липсват ни точки, но играем всяка седмица по-добре. Момчетата изглеждат по-силни на терена. Имаме натиск и притеснение, защото нямаме точки. Представихме се добре срещу ЦСКА и Лудогорец, а срещу Черно море ще излезем за победа. Дано успеем."

Към 01:18 на 26.07.2024 Новините от днес