site.btaХристо Янев: "Мачът можеше да се развие и по друг начин"

Христо Янев: "Мачът можеше да се развие и по друг начин"

Мнение на старши треньора на Ботев (Враца) Христо Янев след равенството 1:1 срещу Хебър в Пазарджик в 11-ия кръг на футболната efbet Лига:

"Мачът можеше да се развие и по друг начин. През първото полувреме бяхме плахи, несигурни, без самочувствие. Но не мисля, че се представихме слабо. Футболистите разбраха плана и го следваха, бяха наясно какво искаме, но през първата част нещата не се получиха много. Поздравявам играчите ми за начина, по който излязоха от ситуацията, след като допуснахме този гол малко преди почивката.  Променихме доста неща на почивката, смените, които направихме, внесоха динамика и през второто полувреме стигнахме до доста ситуации за гол.

Вече от седмица работя в Ботев и виждам, че имаме добри футболисти и се надявам да преобразим отбора, както показахме, че можем през второто полувреме. Виждам доста позитивно настроени момчета. Всички се стараят да дават най-доброто от себе си. Аз съм тук да ги заразя с моята мотивация и желание".