site.btaИвайло Петев: "На моменти загубихме концентрация"

Ивайло Петев: "На моменти загубихме концентрация"

Изказвания след мача от десетия кръг в Първа лига между Локомотив София и Лудогорец (1:3):

Ивайло Петев (старши треньор на Лудогорец):
"Първото полувреме беше по-лежерно. Допуснахме грешка в първата им атака и им позволихме да ни вкарат гол. Ако бяхме вкарали първи, мачът тръгваше различно.

Втората част беше по-добра за нас. Намерихме верния ритъм. След смените, 3:1 беше най-малкото, с което можеше да спечелим. Тези, които влязоха от пейката, имат своя принос и помогнаха да се вдигне темпото. Играчите не са подценили мача. В част от ситуациите фокусът не беше на ниво. Двубоят е 90 минути. Лошото е, че с един удар получаваме гол. След почивката най-нормалното беше да отбележим и да спечелим.

Имаше загуба на концентрация в определени моменти. Всеки един мач е тежък за нас. Трябва да сме готови за следващите ни двубои. Имаме доста добри играчи в състава и всеки може да получи шанс."

Към 02:28 на 26.07.2024 Новините от днес