site.btaТрудно е да се играе цял мач на високо ниво срещу Лудогорец, заяви старши треньорът на Локомотив София Данило Дончич

Изказвания след мача от десетия кръг в Първа лига между Локомотив София и Лудогорец (1:3):

Данило Дончич (старши треньор на Локомотив София):
"Много съм доволен от момчетата. Те играха добре някъде до 60-ата минута. До първия им гол се представихме силно, контролирахме двубоя. Можехме и на контра да създадем още опасности пред тяхната врата. След първия им гол загубихме средата на терена. Трудно е да се играе 90 минути срещу Лудогорец на едно и също високо ниво. Мислехме, че през второто полувреме те ще имат физически проблеми с оглед на мача им с Търнава през седмицата.

Вярвам, че тръгваме нагоре. Имаме добра атмосфера в съблекалнята. Можеше да вземем точка и да тръгнем напред. Лудогорец е голям отбор, трудно се играе срещу тях. След три дни играем срещу друг силен отбор, претендент за титлата (ЦСКА-София). Ако повторим тази игра от днес, надявам се да успеем да изненадаме ЦСКА".

Към 02:25 на 26.07.2024 Новините от днес