site.btaЛокомотив (София) започна с успех над ЦСКА 1948 II при новия си треньор

Локомотив (София) започна с успех над ЦСКА 1948 II при новия си треньор
Снимка: БТА

Отборът на Локомотив (София) зарадва новия си треньор Данило Дончич с победа в първия му мач - 3:1 срещу втория тим на ЦСКА 1948 в контрола на "Арена Царско село".

Мачът обаче не започна добре за "железничарите", които изоставаха в резултата след половин част игра. Тогава бе отсъдена дузпа за "червените", а Мариян Тонев реализира.

В 33-ата минута Карлос Франса изравни за Локомотив, след като бе оставен непокрит пред вратата.

В 55-ата минута "червено-черните" осъществиха пълен обрат, след като Димитър Митков бе точен от дузпа.

Двадесет минути преди края на срещата Митков вкара второто си попадение в мача, с което оформи и крайното 3:1. След паузата на Локомотив (София) му предстои столично дерби срещу Славия.

Към 14:19 на 26.07.2024 Новините от днес