site.btaДаниел Моралес след победата над Пирин: "Взехме това, което изпуснахме в предишните мачове"

Старши треньорът на Ботев Враца Даниел Моралес отправи критики към своите играчи, въпреки важната победа с 1:0, постигната като гост на Пирин Благоевград.

"В последните мачове бяхме близо до точки, но днес дойдохме с нагласата да вземем това, което изпуснахме в предишните срещи. През първото полувреме Пирин имаше по-чисти положения от нас. Допускахме грешки. Второто полувреме променихме нещата и играхме повече в атака, но създадохме положения в края, защото в Пирин се измориха. Не може да допуснеш толкова атаки на противника, когато си с човек повече. Трябваше да ги притиснем още повече. Имаме опитни играчи, които умеят да играят добър футбол и трябва да го правят постоянно.

Имаме проблем в завършващата фаза, днес изпуснахме поне четири положения.
Искам отборът ми да има стил, а не само да рита напред за резултат. Искам отборът да се забавлява, да има дух", каза Моралес пред "Диема Спорт".

Към 11:20 на 26.07.2024 Новините от днес