site.btaМонако с втора поредна изразителна победа в Лига 1

Монако с втора поредна изразителна победа в Лига 1
Монако се разправи със Страсбург / снимка: АП

Отборът на Монако излезе начело в класирането на френската Лига 1, след като в мач от втория кръг надигра с 3:0 гостуващия Страсбург.

За монегаските това бе втора поредна изразителна победа през сезона след 4:2 на старта над Клермон.

На стадион "Луи II" два гола преди почивката реализира Такуми Минамино. Японецът откри в 20-ата минута, а четвърт час по-късно удвои преднината на тима си.

Крайното 3:0 бе оформено от Уисам Бен Йедер почти час след старта на срещата след асистенция на Минамино.

За Страсбург поражението е първо през сезона и тимът е в средата на таблицата с три точки.

Срещи от втория кръг на първенството на Франция по футбол: Лил - Нант 2:0 Льо Авър - Брест 1:2 Лориен - Ница 1:1 Реймс - Клермон 2:0 Монако - Страсбург 3:0 играе се: Ланс - Рен от събота: Олимпик Лион - Монпелие 1:4 Тулуза - Пари Сен Жермен 1:1 от петък: Метц - Олимпик Марсилия 2:2

Към 03:12 на 26.07.2024 Новините от днес