site.btaСервет и Генк завършиха наравно в квалификационен мач от втория кръг за влизане в групите на Шампионската лига

Сервет Женева и Генк завършиха 1:1 в първа среща от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Гостите от Белгия поведоха чрез Толуваласе Арокодаре в 21-ата минута, а швейцарците изравниха в 78-ата чрез Стив Руйе за радост на близо 18 000 зрители, изпълнили трибуните на "Стад дьо Жьонев".

ФК Копенхаген победи с 2:0 като гост Брейдаблик от Исландия. Попаденията за шампиона на Дания бяха дело на Джордан Ларсон в 1-ата минута и Расмус Фалк в 32-ата.

В друга среща Слован (Братислава) спечели с 1:0 гостуването си на Зрински (Мостар). Зуберу Шарани в 53-ата минута бе автор на единствения гол на срещата в Босна и Херцеговина.

Панатинайкос като гост спечели с 3:1 срещу Днипро-1 в мач, който се игра на неутрален терен в Кошице. Попаденията за гърците реализираха Андраж Шпорар, Филип Джуричич и Фотис Йоанидис от дузпа. За украинския тим се разписа Олександър Каплиенко в последната минута.

Към 04:29 на 25.07.2024 Новините от днес