site.btaНикола Йокич преди третия мач между Денвър и Маями: "Дисциплината ще бъде ключова за нас"

снимка: АП

Звездата на Денвър Нъгетс Никола Йокич смята, че дисциплината ще е ключът за евентуална победа на отбора в третия мач срещу Маями Хийт във финалната серия в Националната баскетболна асоциация (НБА) на САЩ и Канада.

Резултатът след първите две срещи в Денвър е 1:1 успеха. Нъгетс спечелиха първия двубой, но отстъпиха във втория.

"Просто не играхме по правилния начин в четвъртата част", върна се към втория мач Йокич, който отчете, че на моменти Нъгетс са показали много недисциплинирана игра. Сръбският баскетболист се надява, че това ще се промени в третата среща, която ще се проведе тази нощ в Маями.

"Дисциплината ще бъде ключова за нас, защото Маями те притиска да правиш грешки и те кара да играеш в техния ритъм. Очевидно не искат ние да играем бързо", каза още Никола Йокич.

До момента в плейофите на НБА през настоящия сезон Денвър не е стигал до мачовете като гост без да води с 2:0 победи и никога не е изоставал в серията.

Към 11:22 на 28.03.2024 Новините от днес