site.btaАлександър Томаш след загубата от ЦСКА: "В трети мач ние сами се поставяме в кофти ситуация, липсва ни класа"

Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш заяви, че на отбора му липсва класа. Пловдивчани отстъпиха с 0:1 на ЦСКА.

"Естествено, че не съм доволен. Липсва ни класа. Пореден мач, в който не успяхме да реализираме нашите идеи. Някои неща се получават, но ни куца играта  в завършващата фаза. Спадът е въпрос на субективни и обективни фактори - закъсняла селекция, липса на дълга скамейка, не може да правим ротации. Но не трябва да се  оправдаваме.

Отстъпвахме в единоборствата, но това е въпрос на селекция. Момчетата опитаха да се противопоставят и можеше да вземем нещо от този мач, но направихме твърде малко във фаза атака.

Димитър Илиев имаше проблеми и затова остана на пейката за началото на мача. Влезе през второто полувреме и изигра добри 45 минути.

Аз си върша работата със сърце и душа. Давам всичко от себе си. Трети мач сме в кофти ситуация, в която се поставяме самите ние", коментира Томаш пред репортери след мача.