site.btaИлиан Илиев: "Липсваше ни самочувствие"

Илиан Илиев: "Липсваше ни самочувствие"
Снимка: БТА

На Черно море му липсваше самочувствие на "Герена" и заради това "моряците" не само не успяха да спечелят, а и загубиха мач, в който бяха по-добри. Това мнение изрази старши треньорът Илиан Илиев след поражението с 1:2 срещу Левски.

"Не спечелихме, защото не отбелязахме в ситуациите ни през второто полувреме. Бяхме търпеливи, изчакахме си шанса, но не го хванахме", заяви той за Диема Спорт.

"Първото полувреме бе по-равностойно, но през второто полувреме според мен бяхме по-добрият отбор. Имахме четири положения, но ни липсваше самочувствие. Вкараха ни втори гол след наша грешка и не заслужавахме да загубим по този начин.

"Пропуските са част от играта, но това ни струва точки. След тези ситуации ни вкараха гол от положение, което не създадоха. Ако искаме да победим, не трябва да допускаме непредизвикани грешки, както при втория гол.

"Ако трябва да обобщим сезона - загубихме третото място най-вече у дома. Навън се представихме като цяло добре и като точки, и като игра".

Към 18:59 на 19.04.2024 Новините от днес