site.btaПАОК с ключова победа в битката за титлата в Гърция

ПАОК с ключова победа в битката за титлата в Гърция
снимка: ПАОК

Кирил Десподов започна като титуляр за ПАОК при убедителната победа с 4:1 срещу Панатинайкос в дербито на 35-ия кръг на гръцкото първенство.

Капитанът на националния отбор остана на терена до 81-а минута, когато бе заменен от Виериня при резултат 2:1 за ПАОК.

Големият герой за успеха на тима от Солун бе резервата Андрия Живкович, който се появи в игра в 66-а минута и се отличи с два гола и асистенция. По един гол вкараха Тайсон и Виериня.

За Панатинайкос се разписа Александър Йеремейеф.

С победата ПАОК оглави класирането, след като АЕК загуби като гост от Олимпиакос с 0:2. ПАОК е със 77 точки, докато АЕК със 75. В последния кръг отборът на Десподов ще гостува на Арис в дерби на Солун.

Към 07:10 на 12.06.2024 Новините от днес