site.btaИндзаги говори за емоциите си от спечелването на италианското футболно първенство

снимка: АР, Spada-La Presse via AP

Старши треньорът на Интер Симоне Индзаги говори емоциите си от спечелването на Серия А. В последния домакински кръг миланският клуб завърши наравно с Лацио (1:1).

„Жена ми и децата ми са тук и нямам търпение да изляза на терена след церемонията по награждаването. Неведнъж съм казвал: тези фенове заслужават Скудетото.

Празнуваме от 22 април, видяхме милиони фенове на Интер по улиците. Спечелих Скудетото като играч, изминаха 24 години и сега да го спечеля като треньор е много хубаво“, каза Индзаги, цитиран от DAZN.

Интер стана шампион на Италия предсрочно преди няколко кръга. „Черно-сините“ отбелязаха 93 точки в 37 мача. Лацио е на седмо място във временното класиране с 60 пункта.

В последния кръг за сезона тимът на Симоне Индзаги ще играе срещу Верона.

Към 04:09 на 03.06.2024 Новините от днес